Nieuws

Oplossing gezocht voor leegstand stallen Veel stallen van stoppende veehouders komen leeg te staan. Waarde behouden vraagt creatieve oplossingen, maar vooral meewerkende overheden. In het hele land gaat de afname van het aantal agrarische bedrijven in gestaag tempo door. Vanwege de stoppersregeling in de varkenshouderij......

Verhuizing VVB WONEN VVB WONEN gaat per 1 oktober as verhuizen. Nieuw adres: Westhavendijk 13 4463 AD GOES...

Uw leegstaand vastgoed kan binnen een week zijn opgevuld. U voorkomt hiermee het sneeuwbal effect van leegstand, verpaupering, huurderving, vandalisme ect Door de leegstand is het belangrijk om je als vastgoedeigenaar te onderscheiden. Een belangrijk onderdeel is daarbij de uitstraling van uw vastgoedobject. Hoe aantrekkelijker......

Deze maand zijn we zichtbaar in ZIGN Lifestyle magazine. Vertel waar je ons hebt zien liggen?...

Keurmerk verhuurmakelaars scheidt kaf van koren Nederland heeft een keurmerk voor de verhuurmakelaardij: Keurmerk Verhuurdersbelangen. Het is een positieve ontwikkeling dat er een onafhankelijke partij is verhuurmarkt te controleren Als verhuur makelaar wil je serieus met je bedrijf bezig zijn, maar helaas is het de......

Om ingeschreven te staan bij VVB WONEN dient u een o.a. een inkomensverklaring van de belastingdienst aan te leveren . Hoe kun je deze aanvragen : Ga naar http://www.belastingdienst.nl en log in met je DigiD. Kies vervolgens voor Inkomstenbelasting – Belastingjaar 2015 – Mijn inkomsten......

Hoe gaat u verstandig om met de verzekeringsrisico’s van leegstand? Er staan in Nederland vele miljoenen vierkante meters vastgoed leeg. Deels door de economische crisis, deels omdat er gewoonweg teveel wordt gebouwd. Hoe het ook zij: leegstand kost geld. Niet alleen omdat er geen huurpenningen......