Nieuws

RIDE FOR THE ROSES FIETST DOOR ZEELAND RIDE FOR THE ROSES FIETST DOOR ZEELANDDe tiende Ride for the Roses haalt een recordbedrag op: 213.000 euro voor de strijd tegen kanker. Leerlingen van het Pontes dragen daar 3.800 euro aan bij. Volg onze pagina en ontvang......

Ons kantoor aan de Westhavendijk 13 te Goes is gesloten op : Donderdag 10 Mei 2018 ( Hemelvaartsdag )  en Vrijdag 11 mei 2018 Maandag 21 Mei 2019 ( 2 Pinksterdag )...

Ons nieuwe kantoor aan het Waterfront ( Westhavendijk 13 te Goes ) is afgelopen vrijdag 20 April officieel geopend door Derk Alssema .                                             ......

Amsterdam, 1980. Grote tanks rijden door de straten en de ME slaat erop los. Oorlog? Nee, er werden wat krakers ontruimd. Hoewel we dit soort beelden nu niet meer zien, merken we in de praktijk dat kraken nog altijd een actueel probleem is. Zo heeft......

In Nederland wordt veel gehuurd en verhuurd. Nuttig dus om nog eens een veel voorkomende situatie juridisch te belichten: wijzigingen die de huurder aanbrengt aan het gehuurde, de zogenoemde ‘zelf aangebrachte voorzieningen’ (ZAV). De wet bepaalt dat de huurder geen wijzigingen aan het gehuurde mag aanbrengen,......

Waar het aantal jonge kopers in 2017 weliswaar is toegenomen, neemt het marktaandeel de afgelopen jaren echter geleidelijk af. Dit blijkt uit onderzoek van Woningmarktcijfers.nl op basis van data van het Kadaster. De leeftijdsklasse 25-34 is met ruim 86.000 kopers de grootste groep en is goed......

De aanbevelingen van de Samenwerkingstafel middenhuur krijgen nog voor deze zomer vervolg. Minister Ollongren werkt aan een wetsvoorstel Maatregelen Middenhuur. Wat staat hier precies in?  De aanbevelingen die worden overgenomen zijn onder andere het vereenvoudigen van de goedkeuringsprocedure voor woningcorporaties die in het middensegment willen verhuren. Ook......