Nieuws

Vakantieperiode. In verband met overlappende vakantie en de 4 daagse van Nijmegen is ons kantoor gesloten in de week van 15 juli tm 21 juli as. Voor calamiteiten zijn uiteraard te bereiken onder het bekende telefoonnummer.  De mails / inschrijving worden pas na deze periode......

Let op: wij zijn gesloten op Goede Vrijdag en tweede paasdag Wij zijn gesloten op: Goede Vrijdag (vrijdag 19 april). Tweede paasdag (maandag 22 april). Daarna staan wij natuurlijk weer voor je klaar! Tijdens deze dagen kan de reactie op uw e-mail langer duren dan......

VVB WONEN begeleid en organiseerd voor een opdrachtgever uit Utrecht het technische beheer van een appartementencomplex in Vlissingen. Schildersbedrijf De Koeijer uit Heinkenszand gaat deze schilderwerkzaamheden aan de binnenzijde van het complex komende week uitvoeren....

Nieuwe opdrachten 2019 Nieuwe opdrachten 2019   In opdracht van Ter Weel uit Goes verzorgen we sinds januari 2019 het tijdelijke beheer van een verzorging tehuis in Goes . In afwachting van de toekomstige sloop plaats VVB WONEN tijdelijke huurders in het pand die samen......

BEPERKTE OPENINGSTIJDEN VVB WONEN FEESTDAGEN Rond de feestdagen in december is VVB WONEN beperkt bereikbaar.   Kerst: Dinsdag 25 december: gesloten Woensdag 26 december: gesloten Dinsdag 1 januari : gesloten   24 , 27, 28 en 31 december 2018 en 2 januari 2019 : is......

Sinds een jaar of twee, drie zijn particuliere beleggers op de woningmarkt in opmars. Beperkte die activiteit zich in eerste instantie nog tot de grote steden, de interesse breidt zich op dit ogenblik ook uit naar de grotere provinciesteden (vaak met een historisch stadscentrum). Een......

De huren in de vrije sector stegen het afgelopen halfjaar met 3% per m2. Deze stijging geldt voor huurappartementen in het geliberaliseerde segment en als er een verhuizing plaatsvindt. Deze stijging vlakt af ten opzichte van de voorafgaande periode. NVM en VGM NL vragen zich......

Honderden woningzoekende zoeken elke maand naar een huurwoning in Zuid West Nederland.                                                                   ......