Nieuws

Uw leegstaand vastgoed kan binnen een week zijn opgevuld. U voorkomt hiermee het sneeuwbal effect van leegstand, verpaupering, huurderving, vandalisme ect Door de leegstand is het belangrijk om je als vastgoedeigenaar te onderscheiden. Een belangrijk onderdeel is daarbij de uitstraling van uw vastgoedobject. Hoe aantrekkelijker......

Deze maand zijn we zichtbaar in ZIGN Lifestyle magazine. Vertel waar je ons hebt zien liggen?...

Keurmerk verhuurmakelaars scheidt kaf van koren Nederland heeft een keurmerk voor de verhuurmakelaardij: Keurmerk Verhuurdersbelangen. Het is een positieve ontwikkeling dat er een onafhankelijke partij is verhuurmarkt te controleren Als verhuur makelaar wil je serieus met je bedrijf bezig zijn, maar helaas is het de......

Om ingeschreven te staan bij VVB WONEN dient u een o.a. een inkomensverklaring van de belastingdienst aan te leveren . Hoe kun je deze aanvragen : Ga naar http://www.belastingdienst.nl en log in met je DigiD. Kies vervolgens voor Inkomstenbelasting – Belastingjaar 2015 – Mijn inkomsten......

Hoe gaat u verstandig om met de verzekeringsrisico’s van leegstand? Er staan in Nederland vele miljoenen vierkante meters vastgoed leeg. Deels door de economische crisis, deels omdat er gewoonweg teveel wordt gebouwd. Hoe het ook zij: leegstand kost geld. Niet alleen omdat er geen huurpenningen......

Tijdens de feestdagen zijn wij alleen geopend van 9:00 tot 12:00 s morgens en op vrijdag 30 december zijn we de heledag gesloten. Wij wensen u een gezond 2017...

Ook dit jaar staat VVB WONEN samen met de leden van BNI Neeltje Jans weer op de Contacta in Goes. Tijdens de drie beursdagen presenteren 300 bedrijven zich aan ca. 22.000 bezoekers. Een geweldige kans om kennis te maken en/of zaken te doen. Tijdens deze......

Huurders van onzelfstandige woningen kunnen problemen ondervinden bij het ontvangen van huurtoeslag. Dit komt doordat de registratie van deze woningen wijzigt. Onzelfstandige woningen worden administratief samengevoegd tot één woning met één huisnummer. In 2013 is wettelijk besloten om in de Wet Basisregistratie Adressen en Gebouwen......