Nieuws

Amsterdam, 1980. Grote tanks rijden door de straten en de ME slaat erop los. Oorlog? Nee, er werden wat krakers ontruimd. Hoewel we dit soort beelden nu niet meer zien, merken we in de praktijk dat kraken nog altijd een actueel probleem is. Zo heeft......

In Nederland wordt veel gehuurd en verhuurd. Nuttig dus om nog eens een veel voorkomende situatie juridisch te belichten: wijzigingen die de huurder aanbrengt aan het gehuurde, de zogenoemde ‘zelf aangebrachte voorzieningen’ (ZAV). De wet bepaalt dat de huurder geen wijzigingen aan het gehuurde mag aanbrengen,......

Waar het aantal jonge kopers in 2017 weliswaar is toegenomen, neemt het marktaandeel de afgelopen jaren echter geleidelijk af. Dit blijkt uit onderzoek van Woningmarktcijfers.nl op basis van data van het Kadaster. De leeftijdsklasse 25-34 is met ruim 86.000 kopers de grootste groep en is goed......

De aanbevelingen van de Samenwerkingstafel middenhuur krijgen nog voor deze zomer vervolg. Minister Ollongren werkt aan een wetsvoorstel Maatregelen Middenhuur. Wat staat hier precies in?  De aanbevelingen die worden overgenomen zijn onder andere het vereenvoudigen van de goedkeuringsprocedure voor woningcorporaties die in het middensegment willen verhuren. Ook......

Ons kantoor is gesloten op : 30 Maart 2018 ( Goede Vrijdag ) 2 April 2018 ( 2e Paasdag) 10 Mei 2018 ( Hemelvaartsdag ) 21 Mei 2019 ( 2 Pinksterdag )...

Kan een woning worden ontruimd als de huurder zijn huur netjes betaalt? Het antwoord is Ja. De hoofdregel is dat iedere tekortkoming van een huurder de ontbinding van de huurovereenkomst rechtvaardigt. Onder iedere tekortkoming valt zowel een tekortkoming die aan de huurder is toe te......

Op dit moment hebben wij nog te maken met de Wet bescherming persoonsgegevens, maar vanaf 25 mei 2018 is in heel Europa de Europese privacyverordening van toepassing. De privacyverordening is bijvoorbeeld van toepassing wanneer gegevens van klanten, huurders of werknemers worden opgeslagen.  Bijna iedere organisatie......

Rond de feestdagen van 22 december 2017 t/m 2 januari 2018 zijn onze openingstijden anders dan gebruikelijk en zijn uitsluitend op afspraak geopend . We wensen u alvast fijne feestdagen toe!...

Oplossing gezocht voor leegstand stallen Veel stallen van stoppende veehouders komen leeg te staan. Waarde behouden vraagt creatieve oplossingen, maar vooral meewerkende overheden. In het hele land gaat de afname van het aantal agrarische bedrijven in gestaag tempo door. Vanwege de stoppersregeling in de varkenshouderij......