Nieuws

BEPERKTE OPENINGSTIJDEN VVB WONEN FEESTDAGEN Rond de feestdagen in december is VVB WONEN beperkt bereikbaar.   Kerst: Dinsdag 25 december: gesloten Woensdag 26 december: gesloten Dinsdag 1 januari : gesloten   24 , 27, 28 en 31 december 2018 en 2 januari 2019 : is......

Sinds een jaar of twee, drie zijn particuliere beleggers op de woningmarkt in opmars. Beperkte die activiteit zich in eerste instantie nog tot de grote steden, de interesse breidt zich op dit ogenblik ook uit naar de grotere provinciesteden (vaak met een historisch stadscentrum). Een......

De huren in de vrije sector stegen het afgelopen halfjaar met 3% per m2. Deze stijging geldt voor huurappartementen in het geliberaliseerde segment en als er een verhuizing plaatsvindt. Deze stijging vlakt af ten opzichte van de voorafgaande periode. NVM en VGM NL vragen zich......

Honderden woningzoekende zoeken elke maand naar een huurwoning in Zuid West Nederland.                                                                   ......

Verminderde bereikbaarheid vakantieperiode Vanwege de zomervakantie zijn we minder bereikbaar voor uw vragen of inschrijvingen  Voor calamiteiten blijven we natuurlijk 24 / 7 bereikbaar Het kantoor is in deze periode uitsluitend op afspraak open Houdt u gedurende de vakantieperiode ook rekening met een langere reactietijd. Maar......

Aan de slag in Goes Oost RWS partner in wonen uit Goes heeft een grote verantwoordelijkheid op het gebied van wonen. In Goes worden in de Verzetshelden tussen 2019 en 2024 woningen uit de jaren vijftig gesloopt. Deze woningen zijn zo verouderd dat renoveren geen......

RIDE FOR THE ROSES FIETST DOOR ZEELAND RIDE FOR THE ROSES FIETST DOOR ZEELANDDe tiende Ride for the Roses haalt een recordbedrag op: 213.000 euro voor de strijd tegen kanker. Leerlingen van het Pontes dragen daar 3.800 euro aan bij. Volg onze pagina en ontvang......